Vizija

Vertybėmis grįsta lyderystė – tai kelias į abipusiu pasitikėjimu paremtą prasmingą bendradarbiavimą, kuriant tvarų ir atsakingą verslą bei laimingus ir sąmoningus žmones aplink.

Misija

Jungti esmines lyderystės ir profesionalumo sritis tam, kad kurtume patikimus ir veiksmingus logistikos sprendimus Jūsų verslui. Tokioje aplinkoje bendradarbiavimas tampa lengvas, o krovinių gabenimas – efektyvus ir kokybiškas.

Apie mus:

XXI-ame amžiuje globalizacija ir technologijų pažanga paveikia tiek verslus, tiek pavienius asmenis, tad bendravimas ir bendradarbiavimas tarptautiniu mastu tampa vis svarbesnis.  Mes suprantame, kad gebėjimas efektyviai ir ekonomiškai gabenti prekes ir produktus tapo esminiu sėkmės pasaulinėje rinkoje veiksniu, o logistika čia atlieka lemiamą vaidmenį.  Bendradarbiaudami su klientais siekiame ne tik laiku pristatyti jų krovinius, bet ir, optimizuojant vežimo maršrutus, padėti mažinti išlaidas, įgyti konkurencinį pranašumą ir kurti vertybėmis grįstą verslo partnerystę.

Logistikos sprendimai Jūsų verslui

  1. Profesionalų komanda bei sukaupta ilgametė patirtis leidžia surasti geriausius krovinių gabenimo sprendimus bei teikti individualius pasiūlymų paketus. Skirtingų rūšių transporto kombinavimas padeda užtikrinti sėkmingą Jūsų krovinio pristatymą „nuo durų iki durų“ visame pasaulyje.

  2. Krovinių transportavimas keliais yra vienas iš populiariausių būdų dėl patrauklių kainų bei patogumo – galima lengvai patekti prie pakrovimo, iškrovimo ar kitų sandėliavimo vietų. Atsižvelgiant į matmenis bei krovinio tipą, krovinys gali būti gabenamas standartinėse puspriekabėse 92m3, jumbo -96m3, mega – 100m3, didžiatūrėse – 114m3, šaldytuvuose ar įvairiuose konteineriuose.

  3. Krovinių gabenimas jūra yra patikimas ir ekonomiškas būdas. Taip transportuoti galima ne tik skirtingų matmenų, bet ir sunkius krovinius tam tinkančiuose konteineriuose: 20‘, 20‘FR, 20‘RF, 20‘TC, 40‘DV, 40‘FR, 40‘HC, 40‘HCPW, 40‘CS, 40‘HCRF, 45‘, 45‘CS, 45‘RF.

Mūsų tikslai:

  • Kurti patikimus ir veiksmingus logistikos sprendimus Jūsų verslui, vadovaujantis vertybėmis grįstos lyderystės principais ir pasitelkiant profesionalumą. Taip bendradarbiavimas tampa lengvas, o logistika  – efektyvi ir kokybiška.
  • Teikti itin aukštos kokybės logistikos paslaugas savo klientams ir puoselėti pagrindines vertybes – sąžiningumą, skaidrumą, atskaitomybę, komandinį darbą ir nuolatinį tobulėjimą.
  • Suprasti išskirtinius klientų poreikius ir pateikti individualius sprendimus, kurie būtų veiksmingi, ekonomiški, patikimi.
  • Puoselėti bendradarbiavimo ir pagarbos kultūrą, skatinti visus laisvai dalintis savo idėjomis ir įžvalgomis.

Kodėl mes?

Suprantame, kad svarbiausias mūsų sėkmės rodiklis yra Jūsų sėkmė, todėl stengiamės  užmegzti tvirtą, ilgalaikę partnerystę.

Mūsų įsipareigojimas – užtikrinti kokybę, patikimumą ir ekonomiškumą, tad atkakliai dirbame, kad rastume individualius logistikos sprendimus, atitinkančius Jūsų unikalius poreikius.

Ilgametę patirtį sukaupusi komanda užtikrins, kad Jūsų kroviniai sklandžiai ir saugiai pasieks galutinį tašką bet kurioje pasaulio vietoje, pasirūpins ne tik transportavimu, bet ir suteiks ekspedijavimo paslaugas: nuo maršruto sudarymo, reikalingų dokumentų sutvarkymo iki krovinių gabenimo stebėjimo realiu laiku.

Rinkdamiesi mus galite būti tikri, kad bendradarbiaujate su logistikos įmone, kuri tiki, kad socialiai atsakinga ir tvari veikla yra ne tik naudinga verslui, bet ir būtina kuriant geresnį pasaulį.

Lengvumas kelyje!

Kontaktai

Laura Kaunietė
CEO & Founder

Vertybėmis grįsta logistika

MB „Vertybėmis grįsta lyderystė”

Įmonės kodas 305984104
PVM mokėtojo kodas LT100014687710
A.s. LT907300010170878680

Turite klausimų? Susisiekite

Nori tapti šios komandos dalimi?

Copyright 2021 © _inspired by laura. Šie produktai yra patentuoti. Kopijuoti, platinti ar kitiems tikslams naudoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by Getspace

×

Cart