Vizija

Vertybėmis grįsta lyderystė – tai kelias į abipusiu pasitikėjimu paremtą prasmingą bendradarbiavimą, kuriant tvarų ir atsakingą verslą bei laimingus ir sąmoningus žmones aplink.

Misija

 • Dalintis sukaupta patirtimi bei žiniomis apie lyderystę ir prasmingą vadovavimą. Tikime, kad tai padeda sėkmingai jungti asmeninius ir verslo siekius bei kurti produktyvią, bendromis vertybėmis besivadovaujančią komandą.
 • Kurti ilgalaikius santykius su klientais, grįstus abipusiu pasitikėjimu, pagarba ir bendradarbiavimu, kuriuose kiekvienas yra  svarbus, suprastas ir reikalingas.

Apie mane

Tikslai, veiksmų planai, užduotys, terminai yra bet kurios veiklos sudedamosios dalys. Kasdienybėje jie turi atliepti ir asmeninius personalo lūkesčius. Tačiau vadovai ne visada žino, kaip palaikyti, motyvuoti ar įtraukti komandą. Paprastai puikūs lyderiai neatsiranda iš niekur.

Mano pačios patiriami profesiniai išgyvenimai bei lyderystės stoka aktyvaus verslo kelyje skatino ieškoti atsakymų į klausimus apie vertybes, įkvėpimą, sąmoningumą komandoje bei vertybėmis grįstą lyderystę ir pan. Per beveik 15 metų aktyvaus dalyvavimo versle buvo patirta daug profesinių išgyvenimų, kuriuos vadinu „tiesos akimirkomis“. Vadovaujant komandai transporto-logistikos srityje bei bendraujant su įvairių šalių klientais kilo natūralus noras šio verslo pasaulį suvokti giliau: kaip veikia sėkmingos iniciatyvos, kas motyvuoja žmones veikti ir bendradarbiauti, kodėl vieni santykiai tampa ilgalaikiais ir patikimais, o kiti nutrūksta? Atsakymus į šiuos klausimus tyrinėjau ir 3 metų trukmės psichologijos mokslų studijose.

Manau, kad kiekvienas žmogus privalo turėti gerą vadovą – lyderį.  Su tokiais vadovais galima kartu plėtoti sąmoningus verslus bei vertybėmis grįstą bendradarbiavimą (puikus asistentas šiame procese yra lyderiams bei jų komandoms skirta darbo knyga „Vertybėmis grįsta lyderystė“). Sukaupta patirtis bei gautos žinios skatina dalintis su vadovais bei jų komandomis metodais, padedančiais kiekvienam jų suvokti savo esmę bei prasmę ten ir veikti taip, kad darbas kartu būtų lengvas, motyvuotas ir atsakingas. Siekiu padėti vadovams sudaryti puikias darbo sąlygas, išryškinti geriausias žmonių savybes užtikrinant realius rezultatus ir ilgalaikius santykius organizacijos viduje bei išorėje.

Laura Kaunietė

Mokymai

Organizacijos procesus: darbuotojų įsitraukimą, produktyvumą, apyvartą ir pelningumą – veikia vadovas, blogas ar geras. Šiuolaikiniame hibridiniame darbo pasaulyje dažnai sunku surasti tikrai veiksmingus sprendimus.

Vadovams skirti mokymai padės ugdyti iniciatyvius ir į rezultatus orientuotus lyderius, užtikrinsiančius efektyvų bendradarbiavimą, sėkmingą pokyčių valdymą, didesnį įsitraukimą atpažįstant talentus ir teisingai motyvuojant komandą pasitikėjimu bei vertybėmis grįstoje aplinkoje. Potencialo išnaudojimas leis augti ir didinti produktyvumą atverdamas naujas galimybes.

Siūloma mokymų programa yra skirta komandoms, siekiančioms tobulėti konkrečiose srityse arba ugdyti stipriąsias darbuotojo savybes apjungiant su komandos prioritetais bei organizacijos lūkesčiais.  

 • Pažink save ir savo komandą
 • Lyderis, kuriuo siekiu tapti
 • Subalansuoto gyvenimas ratas
 • Konfliktų sprendimo būdai
 • Klausimai, ugdantys komandą (koučingas)
 • Vertybių diegimas komandoje. Vertybėmis besivadovaujanti komanda.

Kodėl mes?

 • Mokymai remiasi per 15 metų sukaupta asmenine verslo patirtimi, psichologijos žiniomis bei „Vertybėmis grįsta psichologija“.
 • Dėmesys skiriamas vadovams, nes jie yra organizacijos širdis – mokymai padės siekti veiklos tikslų kuriant vertybėmis grįstą bndradarbiavimą komandoje.
 • Taikomi paprasti ir veiksmingi modeliai ir galima pradėti naudoti nedelsiant.
 • Siūlomas tęstinis palaikymas iškilus klausimams ar sunkumams.

Kiekvienas gali tapti lyderiu!

Esame tam, kad vadovams ir jų komandoms suteiktume reikiamų žinių, о esamiems lyderiams padėtume įsikvėpti bei sukurti labiau įtraukiančią ir produktyvesnę kultūrą.

Kontaktai

DSC02540 Edit copy scaled

Laura Kaunietė
CEO & Founder

Vertybėmis grįstas konsultavimas

MB „Vertybėmis grįsta lyderystė”

Įmonės kodas 305984104
PVM mokėtojo kodas LT100014687710
A.s. LT90730001017087868

Turite klausimų? Susisiekite

Copyright 2021 © _inspired by laura. Šie produktai yra patentuoti. Kopijuoti, platinti ar kitiems tikslams naudoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by Getspace

×

Cart