Pagrindiniai charakterio bruožai, galintys nuvesti žmogų į sėkmę

Išsiugdžius šias savybes, nesvarbu, ar esate vadovas, ar pavaldinys, lengvai pasieksite sėkmę, kuri pasireikš gebėjimu bendradarbiauti su kitais.

Bendradarbiavimas – tai harmonija tarp savęs palaikymo ir rūpinimosi kitais. Rūpinimasis daro žmogų švelnesnį, o tai reiškia, kad visos neigiamos situacijos priimamos irgi švelniau. Nevertindami bendravimo, prarandame išmintį, o nevertindami rūpinimosi, prarandame žmogiškumą.

Nepasitenkinimas tuo, ką turime, yra tiesioginė nuoskauda likimui. Taigi atminkite – nepasitenkinimas savo padėtimi lemia sėkmės ir gerovės praradimą. Esame visiškai atsakingi už savo gyvenimą. Atsakingas žmogus – tai sėkmingas žmogus. Atsakomybė – tai gebėjimas suprasti, kad tai, kas vyksta mano gyvenime, yra mano ankstesnės veiklos pasekmė. Tai reiškia, kad toks žmogus, suprasdamas priežasties ir pasekmės dėsnį, gali rasti atsakymą į susidariusią situaciją. Išmintis – tai suvokti save kaip savo problemų priežastį. Kvailystė – ieškoti priežasties išorėje.

Mes nenorime prisiimti atsakomybės – štai, kur silpnoji vieta. Klestintis žmogus yra stiprus žmogus. Mokytojų stiprybė – išmintis ir nuolankumas; vadovų stiprybė – jų ryžtas ir drąsa; prekybininkų stiprybė – pinigai ir įžvalgumas; darbuotojų stiprybė – atkaklumas ir stabilumas. Jėgų reikia, kad atsikratytume savo silpnybių, kurios yra mūsų pačių įpročiai.

Labiausiai esame prisirišę prie savo elgesio stereotipų. Esame įpratę viską daryti taip, kaip tai darome įprastai, ir niekas kitas, išskyrus mus pačius, negali to pakeisti. Klestėjimo ir sėkmės pagrindas – ištikimybė aplinkiniams.

Visada gerai atsiliepkite apie tuos, kurių šiuo metu nėra šalia – taip natūraliai sukursite gerus santykius su tais, kurie jūsų klausosi.

Gerovė ir sėkmė ateina tada, kai mus laimina aplinkiniai. Mus supančių žmonių laimė yra mūsų pačių laimės sąlyga.

 

Šaltinis / Ruzov V.O. Kaip suburti svajonių komandą, (2018)