Reviews

Vainius Kaunietis / Vadovas
Read More
"Tai daugiau nei DARBO KNYGA"!Turbūt sunku geriau apibūdinti šį leidinį. Jame randu viską kas reikalinga mano, kaip vadovo, veikloje. Randu užrašam ir darbų planavimui skirtus lapus. Tai svarbu ir įprasta. Bet dar svarbiau randu žinias bei praktinius užsiėmimus skirtus tiek sau tiek ir darbui su Komanda. Tikiu, kad būtent vertybių pagrindu sutelktos Komados gali pasiekti pačių aukščiausių tikslų. Ši darbo knyga apie tai! Nekantriai laukiu 2022 metų ir pimųjų savo minčių joje. REKOMENDUOJU!!!
Rūta Banytė
Read More
"Puikios kokybės, prabangiai atrodanti dovana būsimam vadovui. Lyderiopažinimo užduotys padės greičiau tobulėti ir palengvins komandosformavimą"
Jolanta Zabarauskienė / Direktorė
Read More
“Tai ne tik knyga, kurią malonu paimti į rankas, tai savianalizės ir saviugdos vedlys, kupinas patarimų ir išminties.Taiklios praktinės užduotys priverčia labai susimąstyti.“
Snieguolė Mažeikienė
Read More
"Ar dažnai taip nutinka, kad ieškai dovanos kitam, o ją gavęs pasilieki sau?Noriu galvoti, kad nedažnai. Gavusi V.G.L. darbo knygą leidau sau ją peržvelgti. Ir stabtelėjau. Kiekvienas puslapis kalba už save...ir sustabdo akimirkai pabūti su savimi, susitelkti ir pažvelgti į vertybes, įsiklausyti į save ir šalia esantį ...Ar galima tai pavadinti darbo knyga? Linkusi suabejoti. Tai asmenybės pažinimo ir formavimo bendrakeleivė, kuri su tavim bus visur ir visada. Sustok akimirkai, apsidairyk ir įsigyk...Pirksiu antrą knygą ir dovanosiu.Ačiū, kad kuriate ir dalinatės su mumis."
James Arnold
James Arnold
Read More
A beautiful, informative, interesting Business planner 2022, a perfect gift for people who value quality and class.
Previous
Next