DSC02540 Edit copy 1 scaled

Apie mane - Užrašinė "V.G.L. Vadovo gidas"

During those almost 15 years of active participation in business I have received a great number of professional experiences, which I call “the moments of truth.” In our daily routine, tasks, goals, action plans and deadlines are the interconnected and inseparable parts necessary for business to function, which we rush to implement in order to meet organization leaders’ expectations. However, in the 21st century one starts questioning oneself and looking for such conceptions as leadership, a conscious leader, values-based leadership, inspiration, values, etc. My “moments of truth” are exactly about them: how to engage people, how to strive for a common goal, how and what to do for my employees for them to willingly follow me, i.e. the leader, and how I should act to become a supporter and adviser to my colleagues.

Laura Butkeviciene-Kauniete

Inspiring Leadership

Values based leadership is a lifelong beliefs-based journey towards a meaningful management and a new method revealing a personal potential of a manager and coaching for conscious leadership. I’ve always supported the position that even the most complex things may be explained openly and sincerely, especially in relations between the leaders and their team members. When facing disregard of values and lack of leadership, trust and inspiration in my professional career, I have understood that I possess knowledge and – most importantly – desire to gather together a precise manager’s handbook – Values-based leadership (VBL). It is a working tool, which will help you to successfully integrate your personal and business objectives as well as to build an effective, enthusiastic and common values driven team, which willingly cooperates, is capable to easily implement their goals, creates together and works with joy.
DSC02571 scaled e1631100373815

If you are:
looking
for action, life’s meaning and harmony,
trying
to achieve business goals by questioning “how”,
feeling
that you lack focus and motivation for certain areas of life,
eager
to learn to ask your team the right questions and ensure accountability,
noticing
that negative situations tend to repeat but you don’t know the cause,
ready
to dedicate more of your time to significant things,
doubting
whether you are truly self aware,

this business planner is tailored especially for You!

Reviews

Renata / Kokybės vadovė
Renata / Kokybės vadovė
Read More
Noriu, kad žinotumėte koks prabangiai tobulas yra Jūsų kurinys! Aš pati save galiu pavadinti prabangių užrašinių kolekcionierė, tai darau jau daugiau nei 10 metų...bet kaip tai padarėte Jūs dar nemačiau! Tobula, ir noriu kad žinotumėt tai ne tik tiesiog užrašinė tai pilnavertiškai vadinama Vadovo Darbo Knyga!!! Sekmės Jums ir tikiu, kad Jūsų kurinys yra ur bus labai labai populiarus!
Kira Chekanova
Kira Chekanova
Read More
Noriu Jums padėkoti už nuostabią knygą. Išpakavusi net aiktelėjau - tai tikra meno vertybė!!!! Neįtikėtino grožio ir kokybės, tiek estetinės, tiek turino prasme. Žiūriu į Jūsų knygą ir širdis džiaugiasi. Galiu tik įsivaizduoti, ką jaučia Jūsiškė, laikant knygą/kūdikį rankose. Nedrįstu joje net brūkštelėti tušinuku, juk tai tobulybė. Neperdedu nei vienos raidelės. Pasikartosiu - tai - tobula!!! Laura, nesustokite. Džiuginkite, stebinkite ir toliau savo idėjomis. Už tai esu Jums be galo dėkinga!
Vainius Kaunietis / Vadovas
Read More
"Tai daugiau nei DARBO KNYGA"!Turbūt sunku geriau apibūdinti šį leidinį. Jame randu viską kas reikalinga mano, kaip vadovo, veikloje. Randu užrašam ir darbų planavimui skirtus lapus. Tai svarbu ir įprasta. Bet dar svarbiau randu žinias bei praktinius užsiėmimus skirtus tiek sau tiek ir darbui su Komanda. Tikiu, kad būtent vertybių pagrindu sutelktos Komados gali pasiekti pačių aukščiausių tikslų. Ši darbo knyga apie tai! Nekantriai laukiu 2022 metų ir pimųjų savo minčių joje. REKOMENDUOJU!!!
Rūta Banytė
Read More
"Puikios kokybės, prabangiai atrodanti dovana būsimam vadovui. Lyderiopažinimo užduotys padės greičiau tobulėti ir palengvins komandosformavimą"
Jolanta Zabarauskienė / Direktorė
Read More
“Tai ne tik knyga, kurią malonu paimti į rankas, tai savianalizės ir saviugdos vedlys, kupinas patarimų ir išminties.Taiklios praktinės užduotys priverčia labai susimąstyti.“
Snieguolė Mažeikienė
Snieguolė Mažeikienė
Read More
"Ar dažnai taip nutinka, kad ieškai dovanos kitam, o ją gavęs pasilieki sau? Noriu galvoti, kad nedažnai. Gavusi V.G.L. darbo knygą leidau sau ją peržvelgti. Ir stabtelėjau. Kiekvienas puslapis kalba už save...ir sustabdo akimirkai pabūti su savimi, susitelkti ir pažvelgti į vertybes, įsiklausyti į save ir šalia esantį ...Ar galima tai pavadinti darbo knyga? Linkusi suabejoti. Tai asmenybės pažinimo ir formavimo bendrakeleivė, kuri su tavim bus visur ir visada. Sustok akimirkai, apsidairyk ir įsigyk... Pirksiu antrą knygą ir dovanosiu. Ačiū, kad kuriate ir dalinatės su mumis."
Previous
Next

Contacts

DSC02540 Edit copy scaled

_inspired by laura

“IBL”, IVP Nr: 1087505

Ask a question

Business planner available at: