Apie mane

DSC02540 Edit copy 1 scaled

Apie mane - Užrašinė "V.G.L. Vadovo gidas"

Per beveik 15 – a metų aktyvaus dalyvavimo versle patirta daug profesinių išgyvenimų, kuriuos vadinu – „tiesos akimirkomis“. Kasdienybėje užduotys, tikslai, veiksmų planai, terminai yra neatsiejamos tarpusavyje veiklos užtikrinimo dalys, kurias skubame atlikti ir atliepti organizacijos vadovybės keliamus lūkesčius. Tačiau 21-ame amžiuje dažnas savęs pradeda klausti ir ieškoti atsakymo apie sąvokas lyderystė, sąmoningas lyderis, vertybėmis grįsta lyderystė, įkvėpimas, vertybės ir kt.. „Tiesos akimirkos“ ir yra apie tai: kaip sutelkti žmones, kaip kartu siekti tikslo, ką ir kaip daryti, kad žmonės eitų paskui mane, t.y. lyderį, kokios turi būti mano elgsenos, kad būčiau savo kolegoms ramstis ir patarėjas.

Laura Kaunietė

Vizija

Vertybėmis grįsta lyderystė – tai kelias į abipusiu pasitikėjimu paremtą prasmingą bendradarbiavimą, kuriant tvarų ir atsakingą verslą bei laimingus ir sąmoningus žmones aplink.

Misija

Dalintis sukaupta patirtimi bei žiniomis apie lyderystę ir prasmingą vadovavimą. Tikime, kad tai padeda sėkmingai jungti asmeninius ir verslo siekius bei kurti produktyvią, bendromis vertybėmis besivadovaujančia komandą.