Apie mane

DSC02540 Edit copy 1 scaled

Tikslai, veiksmų planai, užduotys, terminai yra bet kurios veiklos sudedamosios dalys. Kasdienybėje jie turi atliepti ir asmeninius personalo lūkesčius. Tačiau vadovai ne visada žino, kaip palaikyti, motyvuoti ar įtraukti komandą. Paprastai puikūs lyderiai neatsiranda iš niekur.

Mano pačios patiriami profesiniai išgyvenimai bei lyderystės stoka aktyvaus verslo kelyje skatino ieškoti atsakymų į klausimus apie vertybes, įkvėpimą, sąmoningumą komandoje bei vertybėmis grįstą lyderystę ir pan. Per beveik 15 – a metų aktyvaus dalyvavimo versle patirta daug profesinių išgyvenimų, kuriuos vadinu – „tiesos akimirkomis“. Vadovaujant komandai transporto-logistikos srityje bei bendraujant su įvairių šalių klientais kilo natūralus noras suvokti šį verslo pasaulį giliau: kaip veikia sėkmingi verslai, kas motyvuoja žmones veikti ir bendradarbiauti, kodėl vieni santykiai tampa ilgalaikiais ir patikimais, o kiti nutrūksta? Šiuos atsakymus tyrinėjau 3 metų trukmės psichologijos mokslų studijose. Patirtis bei gautos žinios skatino dalintis su vadovais bei jų komandomis metodais, kurie padeda kiekvienam komandos nariui suvokti savo esmę ir prasmę joje ir veikti taip, kad darbas kartu būtų lengvas, motyvuotas ir atsakingas.

Manau, kad kiekvienas žmogus privalo turėti gerą vadovą – lyderį. Su tokiais vadovais, visi kartu galime plėtoti sąmoningus verslus bei vertybėmis grįstą bendradarbiavimą (puikus asistentas šiame procese yra lyderiams bei jų komandoms skirta darbo knyga „Vertybėmis grįsta lyderystė“). Todėl dalindamasi sukaupta patirtimi bei žiniomis, siekiu, padėti vadovams sudaryti puikias darbo sąlygas, išryškinti geriausias žmonių savybes užtikrinant realius rezultatus ir ilgalaikius santykius organizacijos viduje bei išorėje.

Laura Kaunietė

Copyright 2021 © _inspired by laura. Šie produktai yra patentuoti. Kopijuoti, platinti ar kitiems tikslams naudoti be autoriaus sutikimo griežtai draudžiama.

Powered by Getspace

×

Cart